Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
İnternet Habercisi

İşçi baba her şeyden habersiz oğlunun kaza mahallini temizledi Haberi

Kütahya Belediyesi Park ve Bahçeler görevlisi işçi baba, oğlunun hayatını kaybettiği kaza yerinde cesetler kaldırılırken her şeyden habersiz temizlik yaptı. O anlar ajansın kameralarına yansıdı.

Kütahya‘da meydana gelen trafik kazasında oğlu ölen belediye işçisi babanın, durumdan habersiz bir şekilde olay yerinde temizlik çalışmasına katıldığı ortaya çıktı.

Yola savrulan ağaç parçalarını temizledi

Kütahya-Afyonkarahisar Çevre Yolu’nda dün iki gencin olay yerinde, bir kişinin de hastanede yaşamını yitirdiği kazada ölenlerden Muhammed Harman‘ın babası Enver Harman, otomobilin çarpması nedeniyle yola savrulan ağaç parçalarını temizleme çalışmasına katıldı.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünde işçi olarak çalışan Enver Harman, görevlendirildiği kaza yerinde, çarpma sonucu refüjde yerinden sökülen ağacı motorlu testereyle parçalara ayırdı. Olay yerinde temizlik de yapan Harman çalışırken, oğlu ve diğer gencin cesetleri cenaze aracına konuldu.

Cesetlerin taşınmasını izledi

Enver Harman işini bitirince olay yeri incelemesi ve cenazelerin araca taşınmasını her şeyden habersiz bir şekilde uzaktan izledi.

Oğlunun öldüğünü birkaç saat sonra öğrendi

Baba Harman, kazadan birkaç saat sonra ölenlerin kimliklerinin belirlenmesiyle, kaza yerindeki iki cesetten birinin oğluna ait olduğunu öğrendi.

Kazaya ilişkin çalışmalar ve Enver Harman’ın görüntüsü, olay yerinde bulunan AA muhabiri tarafından kaydedildi.

Bu arada, Muhammed Harman’ın evli ve 2,5 yaşında çocuk babası olduğu belirtildi.

Kazada 3 kişi öldü

Dün sabah saatlerinde Kütahya-Afyonkarahisar Çevre Yolu’nda bir otomobilin kontrolden çıkarak refüjdeki ağaca ve elektrik direğine çarpması sonucu Muhammed Harman (23) ve Semih Aslan (23) olay yerinde, Mustafa Deniz ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Mustafa Koç ve Emre Feriz ise ağır yaralanmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ